Instagram Story İzlenme Satın Al

 

Büyük bir sosyal platform olan instagramda story paylaşımları da önemli yer bulmaktadır. Anlık görüntülenebilen, belki bir tanıtım ve reklam da içerebilen görüntülerdir. Bu kısa hikayeler izlenme sayısına göre sıralanarak sunulmaktadır. Firmalar ve ünlü kişiler ınstagram story izlenme satın al hizmetiyle ön plana çıkmayı amaçlamaktadır. Ön planda olan hikayeler gerçek kullanıcılara daha hızlı ulaşmaktadır.

 

 Görüntülenme Sayısının Faydaları

 

 Kurum ve firmalar günlük çok fazla paylaşım yapmasalar da hikaye kısmında çeşitli tanıtımlara fırsat bulmaktadır. Bu sayede takipçiler sıkılmadan tanıtımlarını yapabilmektedirler. 24 saat gibi kısa bir süre kalan görüntüler kısa zamanda izlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle ınstagram story izlenme satın al firmaları hizmet sunmaktadır.

 

 İnstagram sıralamalarını, keşfet sayfasını belli oranlara göre düzenlemiştir. Bu şartları yerine getiren hesaplar otomatik olarak sıralanmaktadır. Buradaki amaç ilgi çekici içerikleri önde tutarak kullanıcıyı instagramda tutmaktır. Bunlardan biri de story görüntülenmesidir.

 

 İlk dakikalarda ınstagram story izlenme satın al hizmetiyle sayı çoğaltılmalıdır. Bu sayede zaten 24 saat kalacak olan görüntü daha hızlı ön plana çıkmaktadır. Gerçek kullanıcı ve hedef kitleye çabuk ulaşacak, hedef başarılacaktır.

 

 Satın Alma Güvenli midir?

 

 Ayrıca izlenmesi yüksek hesapların prestiji artmaktadır. Bir anda izlenmesi yükselen hikaye merak uyandırarak, gerçek takipçilerin ilgisini çekmeye başlamaktadır. Yapılan ınstagram story izlenme satın al işlemi ile aslında amaç gerçek takipçileri tetiklemektir. Birçok ünlü kişi, fenomen ve kurumlar bu hizmetten faydalanarak instagramda ön planda kalmaktadır.

 

 Hizmeti satan firmalar müşterilerinin kimliklerini asla açıklamazlar. Gizliliğe önem veren sitelerdir. Aynı zamanda Türk ya da yancı hesaplardan izlenme isteğe göre satın alınabilmektedir. İstenilen izlenme sayısına orantılı olarak fiyatları değişim göstermektedir. Hesabın hedef kitlesine uygun izlenme satın alınmalıdır. Hesap şifresi talep etmeyen siteleri tercih etmek doğru olacaktır. Gerektiğinde ınstagram story izlenme satın al işlemi güvenli şekilde yapılabilmektedir.

 

 Ne kadar fazla görüntülenme olursa keşfet bölümüne çıkma olasılığı o kadar artacaktır. Bu da ekstra izlenmeleri tetikleyecektir. Hesabın prestiji artacak, reklam alma gibi farklı getirileri olacaktır. Hesap için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gerçek izleyiciler görüntülenme sayısının satın alınmış olduğunu anlama şansına sahip değildirler.