Facebook Canlı Yayın Satın Al

 

Hemen şimdi facebook canlı yayın satın al hizmetimizden faydalanarak hem popülerliğinizi arttırın hem de daha çok izlenerek geniş bir takipçi kitlesine ulaşın. Bilindiği gibi son zamanlarda sürekli gelişen, değişen ve yenilenen sosyal medya platformları reklam için çok önemli bir yere sahiptir.

 

 Sosyal medya platformlarının yaygınlaşması ile birlikte ürün ve markalarınızın değerini arttırabilirsiniz. Hem şahsınızın hem de firmanız ve işyerinizin popülerliğini yükseltebilir, hizmet kalitenizi daha anlaşılır kılabilirsiniz. Gerek videolarınızın gerekse postlarınızın takipçileriniz tarafından izlenmesi ayrıca yüksek beğeni kazanması tüm işletmeler ve kişiler için önemlidir.

 

 Sosyal Medya Platformlarının Gücünden Yararlanın.

 

 Sosyal platformlar aracılığı ile yapılan canlı yayınlar izleyici kitlesine ulaştığı zaman sayfa daha çok beğeni alır. Facebook canlı yayın satın al sizi daha çok takipçi kitlesine ulaştırır. Sizlerde bu canlı yayında kalarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatabilirsiniz. Ürünlerinizin içeriğini, hizmetlerinizin kalitesini ya da marka değerlerinizden bahsedebilir, müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. Böylelikle daha fazla kişi ile iletişime geçmeniz sayesinde popülerliğiniz artar sayfanız sosyal platformlarda üst sıralara yükselir.

 

 Paket İçeriğimizde Neler Mevcut?

 

 Facebook canlı yayın satın al paketlerimiz her bütçeye göre çeşitlilik göstermektedir. Paket içeriğinde belirtilen ücretlendirmeler sizi yormaz. Böylelikle bütçenize göre istediğiniz paket servisinden faydalanabilirsiniz. Paket içeriğimizde; 100 canlı yayın katılımcı paketimiz 15₺ ücretlendirmeye, 250 canlı yayın katılımcı paketimiz 35₺ ücretlendirmeye, 500 canlı yayın katılımcı paketimiz 60₺ ücretlendirmeye ve 1000 canlı yayın katılımcı paketimiz ise 100₺ ücretlendirmeye tabidir. Facebook canlı yayın satın al hizmetinde kesinlikle izleyiciler yayından çıkmazlar.

 

 Etkileşimde bulunmazlar, sadece katılım gösterirler. Asla şifreniz bu işlem için sizden talep edilmez. Katılımcılar yayın başladıktan 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde katılım göstermeye başlarlar. Sizde sosyal medyanın gücünden faydalanmak istiyorsanız. Daha ucuza daha geniş kitlelere reklamlarınızın ulaştırmak istiyorsanız. Paket içeriklerimizi inceleyerek satın alabilirsiniz.