Satın almış olduğunuz paketin özelliklerine dair genel açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.

 

  • Türk Gerçek Takipçi; Paketinizdeki miktar kadar hesabınıza tanımlama yapılır. Gelen takipçilerin tamamı gerçek kişiler olduğu için kendi isteğiyle takipten çıkanlar olabilir. Sorun yaşamanız durumunda telafi edilir,

 

  • 30 Gün Boyunca Her Paylaşıma Beğeni; Sipariş verirken girdiğiniz kullanıcı adına paketinizdeki miktar kadar otomatik beğeni gelmektedir. Beğeniler paketiniz aktif olduktan sonra ve daha sonra yapacağınız paylaşımlar için geçerlidir. Önceki paylaşımlarınıza beğeni gelmemektedir. 30 gün boyunca devam eder ve aylık 50 içerik paylaşım limitiniz bulunmaktadır.

 

  • 30 Gün Boyunca Her Paylaşıma İzlenme; Sipariş verirken girdiğiniz kullanıcı adına paketinizdeki miktar kadar otomatik izlenme gelmektedir. İzlenmeler paketiniz aktif olduktan sonra ve daha sonra yapacağınız paylaşımlar için geçerlidir. Önceki paylaşımlarınıza izlenme gelmemektedir. 30 gün boyunca devam eder ve aylık 50 içerik paylaşım limitiniz bulunmaktadır. Paket özelliği dahilinde Video + TV + Reels içerikleriniz için izlenme gelmektedir.

 

  • Profili Hikayede Paylaşma | Takip Önerisi; Takipçiler hesabınızı ziyaret eder hesabın ekran görüntüsünü alır ve kendi profiline giderek sizin hesabınızın ekran görüntüsünü kendi hikayesinde paylaşır. Paylaşım yaparken kullanıcı adınızı etiketler ve takip önerisi olarak belirtir.

 

  • 30 Gün Boyunca Her Story İçin İzlenme; 30 gün boyunca paylaşacağınız tüm hikayeler satın aldığınız paket miktarı dahilinde kullanıcılar tarafından izlenir. Günlük hikaye limiti yok, dilediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz. 30 Gün boyunca devam eder ve 30 gün sonunda otomatik biter.

 

  • Son 5 Gönderiye Yorum + Beğeni + Kaydet; Kullanıcılar profilinizi ziyaret eder ve son 5 gönderinize toplamda paket içeriğinde belirtilen miktar kadar yorum, beğeni, kaydet işlemi yaparlar. Örneğin; 25 adet yorum, beğeni, kaydet işlemi eşit şekilde olmak kaydıyla son 5 gönderinize dağıtılır ve toplamda 25 adet yorum, beğeni, kaydet hizmeti satın almış olursunuz. Yorumlar %100 tamamen gönderilerinizle alakalı olacak şekilde yapılmaktadır.

 

Satın almış olduğunuz fenomen paket olası düşüşlere karşı telafi garantildiir.

İşlemler tamamen organik ve doğal aktarım hızı ile gönderilmekte olup en uygun şekilde tamamlanmaktadır.

İçeriklerinizi beğenen kullanıcılar ek olarak takibe ayrıca alabilmektedirler.

Paketleriniz 1 saat içerisinde kullanıcı adlarınıza tanımlanmaktadır.

Şifresiz, 7/24, 3D güvenli ödeme yapabilirsiniz.